Norsk rating

Kun aktive medlemmer i NSF, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aadland GabrielBergens SK19941175
2Aadland Hans JoachimFana SK1991
3Aadnekvam PålSK Stjernen19691373
4Aagedal Geir OleBergens SKNOR1957175517341652
5Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
6Aalvik AudunSotra SK20101459
7Aalvik VegardSotra SK19661360
8Aamodt AudunIndre Østfold SSNOR1959134313451645
9Aamodt Peder MarcusFollo SFNOR2007138414491345
10Aaneby TerjeLillestrøm SKNOR1942131514721367
11Aannestad Ole JørgenLillestrøm SKNOR1976180218091858
12Aanstad MagnusNarvik SKNOR19562023
13Aarflot Einar YngveVolda Ørsta SL197513751033
14Aarflot EliseVolda Ørsta SL20061138
15Aarflot MagneVolda Ørsta SL2008
16Aarflot MortenTromsø SK1982
17Aarnes Carl ChristianNordstrand SKNOR1975179318101796
18Aarnes EirikSK StjernenNOR1995183917901642
19Aarsheim Geir ArneFollo SFNOR1985153916071495
20Aarstad JørgenBergens SK199517421703
21Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
22Aarsvold EspenOSSNOR19741284
23Aarvik-Hansen HåvardDrammens SKNOR1999162614781581
24Aarø Stig AndersFredriksstad SSNOR196415441578
25Aas Finn HenrikNittedal SKNOR1960180317961743
26Aas HallvardSvene SK19751252
27Aas Mathias EmanuelKlyve SK2005
28Aas Rune ØisteinVålerenga SKNOR198818041797
29Aase Olav IdarVoss SKNOR19561784
30Aasen AlexanderHaukås SKNOR2010131013801194
31Aasen FredrikHaukås SKNOR2007173515851516
32Aasen JoakimHaukås SKNOR2007163615681644
33Aasen Kjetil MyrlidHaukås SKNOR1975185717191605
34Aasen OddvarMoss SKNOR1942144614671487
35Aasgaard EirinEidsvoll SK2005
36Aasgaard FrodeEidsvoll SKNOR197418541825
37Aasgaard KennethEidsvoll SKNOR195414901499
38Abather AqeelFredriksstad SSNOR200415391424
39Abdelhafiz AhmadJæren SKNOR1970147515421529
40Abdo Elias ShamsudinJæren SK198212801171
41Abdrlauf ElhamOSSNOR2005211821152252
42Abelsen Joakim BangTromsø SK2006
43Abrahamsen IvanGjøvik SKNOR19631592
44Abrahamsen Knut ØNordstrand SKNOR1994184118541775
45Abrahamsen OlaBergens SK1982
46Abrahamsen Tony ValenPorsgrunn SK1984
47Abrahamsson RoaulVålerenga SKNOR1955196419271982
48Adamsen Tore W.Fredriksstad SSNOR195115001534
49FMÅdnøy Hallvard V.Black KnightsNOR1978223622432260
50Afsari-Rad AidinLørenskog SKNOR1996185616751773
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 18.01.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 19.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 23 13:27:16