Norsk rating

Spillere fra Tønsberg, sortert på norsk uoffisiell rating




[Partidatabase for Tønsberg]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Johnsen ØysteinTønsbergNOR1943197220181942
2Skotheim AndreasTønsbergNOR19991968210919801998
3Bastøe-Natvik FrederikTønsbergNOR19861854199819531984
4Robertsen BjørnTønsbergNOR200317371737453176016081756
5Kopperud Vidar AleksanderTønsbergNOR19671716172818661657
6Kjærås Alf MariusTønsbergNOR20001694188014021612
7Syvertsen Rolf ETønsbergNOR19571694188416861832
8Brun NicolaiTønsbergNOR1974165818841887
9Bull HåkonTønsberg1962164517681424
10Christensen OddbjørnTønsbergNOR19811643175717331761
11Standal BårdTønsbergNOR1944158917351771
12Johansen VidarTønsbergNOR1960157318031810
13Beck Anders KnudsenTønsbergNOR198415611814
14Scheibe UlrichTønsbergNOR195715431841
15Thorstensen HaraldTønsbergNOR194514811672
16Bue GunnarTønsbergNOR1943147714773042163016321642
17Kvalsund Jon EmilTønsbergNOR1978146514651621706
18Øksne JosteinTønsbergNOR196614521605
19Børstad EivindTønsbergNOR19961452168816601504
20Valdemarsson KimTønsbergNOR199414201420401702
21Moseid Tor IngeTønsbergNOR1949127715441546
22Johansen BjørnarTønsbergNOR199012451641
23Kolstad AleksanderTønsbergNOR1988124214391434
24Bergquist RuneTønsbergNOR1957123815521577
25Haugan KristofferTønsbergNOR19371225149914741500
26Gallis Thor HalvardTønsbergNOR1984121616201605
27Lepsøe Mathias RyslettTønsberg19941141114118
28Archer CedricTønsbergNOR1950113411341561602
29Wold OlavTønsbergNOR1951109714131385
30Anthony-Pillai SeelanTønsbergNOR1964107016391621
31Skotheim HåvardTønsbergNOR19711048133713591346
32Kvalsund OddvarTønsbergNOR1942102815181486
33Torgersen Torger OlavTønsberg1933996996341
34Jacobsen Willy HTønsbergNOR193891813131298
35Bø Johann SebastianTønsberg199489489426
36Frøyland HenrikTønsbergNOR198688515941286
37Østmann JensTønsbergNOR19687701275
38Lie Victor RTønsberg199271371316
39Kjærås EmilieTønsberg20005981127
40Frederiksen StigTønsbergNOR19465221325
41Kvadsheim Johannes FagernesTønsberg200511141142
42Grave Jacob TemplenTønsberg20031638
43Said FerozTønsberg19899
44Lunne VidarTønsberg19718
45Mathisen Mads StrømTønsberg19928
46Ruskys JonasTønsberg19971
47Eikeberg RonnyTønsberg19817
48Mydland BjørnTønsberg200711661092
49Huflåtten BendikTønsberg19838
50Kristiansen Kai AndreTønsbergNOR198316111598
[Neste side]
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 20 14:19:59