Norsk rating

Spillere fra Sevland, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Sevland]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Areklett IvarSevlandNOR19721907199220691998
2Azikri GurSevland19776
3Bårdsen Terje ArvidSevland196611511501
4Bjønsaas Jørgen PedersenSevland20014
5Bævre Knut Wegner HauskenSevlandNOR19891162149214861475
6Ferkingstad Per MSevlandNOR195013941605
7Flacké RoarSevlandNOR1958189918381786
8Flatebø Hallvard HaugSevlandNOR19971598181516141759
9Fredriksen Fredrik VereideSevlandNOR20008408401001305
10Fuglestein SanderSevlandNOR20041681196917831835
11Hagesæther ArneSevlandNOR19721995204921212109
12FMHagesæther HalvardSevlandNOR1970221522362216
13Håvold EvenSevland19741391139120
14Kloster Ole JonnySevlandNOR1983164018571847
15Kvilhaugsvik JøranSevlandNOR1975107815181550
16Kvilhaugsvik TobiasSevlandNOR200172412871291
17Kvinnesland Kjell MSevland196816271657
18Løndalen SindreSevlandNOR19999151315
19Løsnesløkken GabrielSevlandNOR2000893893231247
20Mannes MagnusSevland200076676634
21Melkevik EgilSevlandNOR19661605174817021729
22Melkevik JohannesSevlandNOR19661859186519031802
23Myge HåvardSevlandNOR198515161818
24Nilsen Geir OveSevlandNOR19779311424
25Nilsen TrygveSevland200359359312
26Olsen GeirSevlandNOR197112291484
27Ovesen KarstenSevlandNOR1941160217621750
28Pedersen Per ToreSevlandNOR2000137616111518
29Rosberg Johannes TollessenSevlandNOR2004519519421228
30Samuelsson Stig LSevlandNOR19838981262
31Seglem KjetilSevland200262462495
32Seglem Ole AndreSevlandNOR20011171143615021447
33IMSkytte RasmusSevlandDEN19802293238424232430
34Skytte TorillSevlandDEN198219791956
35Smelvær AtleSevlandNOR197710741483
36Smelvær KristerSevlandNOR200011951464
37Stava Jan I.SevlandNOR19511733
38Stava Sissel J.SevlandNOR198151913
39Stensholt SigvatSevlandNOR19821752180819061848
40Strømmen FrodeSevland196468968917
41Sørensen SimenSevlandNOR20001687188317551842
42Ten Napel HarmSevlandNOR19901561
43Øvrebø FritjovSevlandNOR19721686161017471736
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 13.11.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 18.11.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Nov 19 08:52:17