Norsk rating

Spillere fra Fredriksstad, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Fredriksstad]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Aarhaug HaraldFredriksstad196373073010
2Aarvik Ole JørgenFredriksstad1982712712351348
3Aarø Stig AndersFredriksstadNOR196415661578
4Abather AqeelFredriksstadNOR200415491424
5Adamsen Tore W.FredriksstadNOR1951112415001534
6Andersen HarryFredriksstadNOR19581715194218811771
7Arntzen Ole EinarFredriksstad19601506150620
8Begby MartinFredriksstadNOR200011961622
9Begby OlavFredriksstadNOR194610311643
10Belstad Bjørn EFredriksstadNOR195513071517
11Bjørnland SveinFredriksstadNOR19591863210819062009
12Blauhut AnnaFredriksstadNOR200910651043
13Blauhut HolgerFredriksstadNOR19692090202520072013
14Blomkvist VemundFredriksstadNOR1967152018291794
15Decelle ChristopheFredriksstadNOR1974152818071793
16Dogani AvduraimFredriksstadNOR19591936207720702090
17Eiding Amanda Mai IrgensFredriksstadNOR2003142812611383
18Engebretsen Terje U.FredriksstadNOR19721273164216151400
19Fredriksen FrankFredriksstadNOR19501314165916661616
20Granholt MortenFredriksstadNOR197893114371581
21Grimstad Jon GunnarFredriksstadNOR196714471447187169616121618
22Groot PeterFredriksstadNOR196514671755
23Grundekjøn ChristianFredriksstadNOR19862110208620901997
24Gudevold ÅgeFredriksstad197677677618
25Gudevold TerjeFredriksstadNOR194464713281299
26Haga MortenFredriksstadNOR1965974143913401476
27Hanebuth KatjaFredriksstadNOR19681100144715581496
28Hansson JanFredriksstadNOR194412281488
29Henriksen MorganFredriksstadNOR1972144617171621
30Hoff KjellFredriksstad193912391239334
31Holmboe AlexanderFredriksstad198466266218
32Holmboe EdwardFredriksstad196088888818
33Holst ReneFredriksstadNOR196298514081405
34Jakobsen GjøranFredriksstadNOR1979140716671629
35Jakobsen NinaFredriksstad19748
36Jansson HelgeFredriksstadNOR1950138215941712
37Jervan MortenFredriksstadNOR195011301577
38Johannesen HenrikFredriksstad19928
39Johansen Bjørn BergFredriksstadNOR19421144153917041550
40Johansen KjellFredriksstadNOR193812951542
41Johansen Odd B.FredriksstadNOR19321302154615381531
42Johnsen ØyvindFredriksstad198575475418
43Khalbekov KhatambekFredriksstad19615
44Kjelland JanFredriksstad0102288
45Kolflaath JanFredriksstadNOR1947123115251346
46Kristensen AndersFredriksstadNOR195813451700
47Kristiansen Roy FFredriksstad19741330133029
48Larsen BjørnFredriksstadNOR19431459170515951640
49Larsen DavidFredriksstadNOR19891510189217191776
50Larsen Frank Willy VindløvFredriksstadNOR19651486176416461407
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 06.11.2018. FIDE Standard, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 12.11.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Nov 13 04:17:48