Norsk rating

Spillere fra Egersund, sortert på norsk uoffisiell rating




[Partidatabase for Egersund]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Salthe GauteEgersund19731749174923
2Djerdj ZeljkoEgersund197714021510
3Lima SteinarEgersundNOR198713691605
4Snähre Stig AllanEgersundNOR196613121546
5Leidland Jan PetterEgersundNOR195312881515
6Netland Anders HavsøEgersundNOR1990123414351469
7Israel Jonathan LazaroEgersund19731221122172
8Slettebø AndersEgersund195111721172259
9Hestnes Thomas DueEgersundNOR198611361136291357
10Brix Hans-HenrikEgersund19531690
11Evjen RuneEgersund19691079
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 20 14:31:10