Norsk rating

Spillere fra Egersund, sortert på norsk uoffisiell rating




[Partidatabase for Egersund]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Salthe GauteEgersund19731749174923
2Djerdj ZeljkoEgersund197714021510
3Lima SteinarEgersundNOR198713691605
4Snähre Stig AllanEgersundNOR196613121546
5Leidland Jan PetterEgersundNOR195312881515
6Netland Anders HavsøEgersundNOR19901234150314691425
7Israel Jonathan LazaroEgersund19731221122172
8Slettebø AndersEgersund195111721172259
9Hestnes Thomas DueEgersundNOR198611361136291357
10Brix Hans-HenrikEgersund19531690
11Evjen RuneEgersund19691079
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 30.09.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 10.10.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 11.10.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 16 06:23:54