Norsk rating

Spillere fra Egersund, sortert på norsk uoffisiell rating




[Partidatabase for Egersund]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Salthe GauteEgersund19731749174923
2Terland Ole JohanEgersund19901431143125
3Djerdj ZeljkoEgersund1977140214021051532
4Birkeland John OlavEgersund195313721372214
5Lima SteinarEgersundNOR198713691369351605
6Snähre Stig AllanEgersundNOR1966131213125711546
7Feyling Thor-KennethEgersund196213011301299
8Leidland Jan PetterEgersundNOR1953128812888771515
9Israel Jonathan LazaroEgersund19731221122172
10Slettebø AndersEgersund195111721172259
11Hestnes Thomas DueEgersundNOR198611361136291357
12Risa Geir FrodeEgersund195910931093189
13Imhof RudiEgersund195110211021251
14Johansen Geir JanEgersund1957925925209
15Karlsen AndreasEgersund197180980988
16Evjen RuneEgersund19697
FIDE Standard er sist oppdatert 10.04.2018. Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 17.04.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 18.04.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 26.04.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Apr 27 04:52:33