Norsk rating

Spillere født i 1992, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1IMLøvik Lasse Østebø1911NOR19922317236223372313
2Haarr Jon Kristian1911NOR1992223521842197
3DeMac EliasBergensNOR19922134213453521992146
4Løberg Jo KristianOSSNOR1992203620452011
5Haug Marianne Wold1911NOR1992203420582021
6Rølvåg Birk AndersNarvikNOR1992193319651977
7Steinskog Asbjørn O.1911NOR1992181819231922
8Leknes TobiasAkademiskNOR19921654165425178417891852
9Støle AndreasFolloNOR199216321632209187018351935
10Dalsegg Lars OvesønnAkademiskNOR1992161216124617891817
11Gjertsen PetterPorsgrunnNOR199215891589251175518461861
12Halvorsen ErlendSarpsborg199215721555
13Bråten MartinVålerengaNOR19921549179816231705
14Lind SveinungLillehammerNOR19921531168116021660
15Nordseth BårdSMPOAÅNOR19921477147729170015991759
16Engstad KennethOSSNOR199214721472161587
17Gilsson ÅsmundVolda ØrstaNOR1992142714276215961709
18Sivertsen JarleSotraNOR19921426159616091579
19Bergh NicholasStjernenNOR19921400158015091640
20Gauslaa MariusLillehammer19921369101474
21Halås Kim AleksanderMoldeNOR19921320145715511622
22Opsahl KristofferSMPOAÅ199212881310191618
23Strømsodd Jonas WNordstrandNOR19921244154615521598
24Sundby VetleCaissaNOR1992123913731314
25Wollan JoakimNarvikNOR1992122712271901468
26Simenstad Karl EdvinHønefoss19921223122322
27Lund Emil AndreasSMPOAÅ199210921092201394
28Salte Trond-André OttøyBergens19921054105411
29Mollatt Hans JakobAkademisk19921034103411
30Gillebo TorgeirLillehammerNOR19921009138614881579
31Bjørkly Sara Marie SkaugBergensNOR19921008136812761269
32Larsen Petter TuftVolda Ørsta19929349342216261126
33Indergård MariusLevangerNOR19928758751415391539
34Børresen Harald MagnusPorsgrunn19927507501011791152
35Lie Victor RTønsberg199271371316
36Haggar HaythamSarpsborgNOR199212671575
37Grguric DariaVålerengaCRO1992319001898
38Helleberg Toni AndreHamar19925
39Nilsen Roy AndreAalesunds19926
40Brønstad Odin ThuneHamar19922
41Kristiansen RubenStavangerNOR1992913841409
42Roen ChristianAurskog-Høland199255
43Andersen JonasTromsø19921
44Gössler MarkusTrondheimAUT19922219020982036
45Mathisen Mads StrømTønsberg19928
46Johannesen HenrikFredriksstad19928
47Larsplass Endre191119924
48Nergård Ole-KristianDirekteNOR199291582
49Alvarstein Per IngeKongsvinger19927
50Tjøm Magnus SkudalFollo19923
[Neste side]
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 17 05:54:54