Norsk rating

Spillere født i 1991, kun tidligere medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aadland Hans JoachimFana SK1991
2Agdestein Einar DøvingOfferspill SK1991
3Ahmed Muhyadin MussaMoss SK19911403
4Aho FrolTromsø1991
5Akse Martin GimmestadSandane SK1991
6Alzaher Mohammad AhmadTromsø1991
7Amlien HenningNordstrand SKNOR19911267
8Andersen Even TBodø SLNOR199110951467
9Aspeland AndreasDrammens SKNOR1991165815291510
10Bakke Erlend HalsLillehammer19911621
11Bakke GauteSK Stjernen19911294
12Bjørnstad Niklas EriksenHamar SSNOR199115561548
13Bratsberg Lars IvarKristiansand SK1991
14Bredeli Håvard IversenNarvik SKNOR19911397
15Brobakken Peter IstadHamar1991
16Børresen Håvard FlatlandHemsedal SKNOR1991166216651709
17Carson NickolasOfferspill SK1991
18Daskevics MaksimsJæren SK19911261
19Eckhoff JohannesOfferspill SK1991
20Eikeseth Julie FehnOfferspill SK1991
21Eilertsen Sindre JoakimSortland SK19911295
22Eklund Bendik BirketvedtOfferspill SK1991
23Ellis LindsayBergens1991
24Emberland EvenSandnes SKNOR1991189018961879
25Engstrøm Stian EideLillehammer1991
26Eriksen ChristianOfferspill SK1991
27Esbensen Kai IngeSK 1911NOR19911991
28Espelid Kim RoarFollo SF19911115
29Espelid MariaFollo SF1991
30Evjen Jan ErikFolgefonn SKNOR199113821344
31Foss JørgenOfferspill SK1991
32FMGandrud Vegar KoiOfferspill SKNOR1991235122962195
33IMGetz NicolaiOSSNOR1991237723702331
34Gjennestad Markus KleppeOfferspill SK1991
35Gjersum HaakonSjakklubben StjernenNOR199115211261
36Gran EspenTrondheim1991
37Granberg PålSkjervøy SK1991
38Grøver Sigurd LoeSjakklubben StjernenNOR1991205217851929
39Gundersen Grethe HeleneOfferspill SK1991
40Håland GlennOfferspill SK1991
41Hanevik Kaj-AndreasNordstrandNOR19911386
42Hansen Mats MyhrHamarNOR199110751406
43Hartvigsen Tom AndreOSS1991
44Haugsvær LisbethMasfjorden SKNOR1991164216351603
45Heggen Kim RunarBergens SK1991
46Helberg HaraldOSS1991
47Hesthammer SindreOfferspill SK1991
48Horni Fredrik SeimGroruddalenNOR1991180717181709
49GMHowell David W LSjakklubben StjernenENG1991269326532650
50Isaksen Eirik NymoAlta SKNOR19911653
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 00.00.0000. FIDE Standard, FIDE Blitz er sist oppdatert 03.07.2019. FIDE Rapid er sist oppdatert 16.08.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Aug 19 21:18:30