Norsk rating

Spillere født i 1989, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Becher AdrianSK StjernenNOR198916141469
2Bergvoll MatsTromsø SKNOR1989199519702008
3Bernstein Jonas AugustSK StjernenNOR1989176615611639
4Butron Neria AcejoBodø SL19891197
5Bævre Knut Wegner HauskenSevland SKNOR1989149214861475
6Cross JamieOSSAUS19891670
7Eikill Åsmund EvjaSK Stjernen198915451633
8Garnås EirikOSS198916071629
9Gjellestad NicolaiBergens SK1989
10Granseth HallvardBergens SK1989
11Grundekjøn FredrikSK 1911198916961725
12Gupta ShashankMolde SK1989
13Jonasson HjørturTromsø SK19891231
14Kallset Øystein VikenKristiansund SKNOR1989162414781463
15Kloster Mari RydlandSevland SK1989
16Krydsby StineNord-Odal SK1989
17Larsen AtleStavanger SKNOR1989149315941694
18Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190217831776
19Larsen Fredric OpheimPorsgrunn SKNOR1989129813151368
20Larsen OddvarBergens SKNOR19891506
21Laverty CharlieHarstad SKNOR1989150114621543
22Lensebakken ØyvindNord-Odal SKNOR19891595
23Liabøtrø OlaAkademisk SKNOR1989207320661965
24Lohne HåkonHorten SK1989
25Lotz CorinnaAalesunds SLNOR198913831361
26CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272152
27Nesheim MathiasOSSNOR1989201217921767
28Odde KentKonnerud SKNOR1989151611861479
29Ofstad JohannesMosjøen SKNOR1989157114761574
30Olsen Rudi B.Groruddalen SKNOR1989134510731304
31Poppe Christian KoyamaSK 1911NOR1989168516111673
32Prunier Camille VictorOSSNOR198916671600
33Rein ØyvindSøråshøgda SK1989
34Rennemo RuneNamsos SKNOR1989128915311292
35Reppen SigmundKongsvinger SKNOR198919732067
36Rosengren Jon EvenOSSNOR1989136111871301
37Ruud Christian HolmboeLillehammer SSNOR1989124513281376
38Selheim AlexanderFolgefonn SK1989
39Støle AlexanderSandnes SKNOR198918661411
40Sørbø Håvard GulliksenNamsos SK19891274
41Tjøsvoll Jan ReidarHaugaland SK1989
42Tvare ØyvindSK Stjernen1989
43Ulekleiv Jan IvarHamar SSNOR198916841685
44Vea Eldbjørg BlikraStavanger SKNOR19891359
45Ødegård ThomasNordstrand SK1989
46Øygard EdvinSandane SK19891589
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 13.05.2019. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 14.05.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert May 19 11:39:45