Norsk rating

Spillere født i 1989, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1FMZickus SimonasTrondheimLTU19892266226936233022832272
2CMMuhseen Abdullah MohammedBergensIRQ19892174222022272135
3Varley NicolasStavangerNOR19892030203075211121702098
4Reppen SigmundKongsvingerNOR1989192519732067
5Grundekjøn Fredrik19111989191116961725
6Nesheim MathiasOSSNOR19891911201217921767
7Carlsen Ellen ØenOSS198919091909460
8Bergvoll MatsTromsøNOR19891875198519791994
9Liabøtrø OlaAkademiskNOR19891860206720781937
10Snerthammer DanielSandnesNOR19891679167936518492011
11Ulekleiv Jan IvarHamarNOR1989163816771685
12Støle AlexanderSandnesNOR1989155418661411
13Aunevik-Berntsen Magnus RAkademisk198915421542101629
14Prunier Camille VictorOSSNOR1989152616761600
15Larsen DavidFredriksstadNOR19891510189217191776
16Larsen AtleStavangerNOR19891470158015941683
17Bernstein Jonas AugustStjernenNOR19891466173815611627
18Poppe Christian Koyama1911NOR19891451165516161673
19Hansen Ole AndreStavangerNOR198914511451121493
20Garnås EirikOSS1989143216071629
21Berg Bucco van denTrondheimNOR198913411341131651
22Vea Eldbjørg BlikraStavangerNOR198913021359
23Laverty CharlieHarstadNOR1989128315011462
24Yusefi KhaledAskerNOR198912571257201487
25Stormer ArildFollo19891253125313
26Ofstad JohannesMosjøenNOR1989124015921476
27Odde KentKonnerudNOR19891212151611861479
28Brede Petter KvernbergOrkdalNOR1989119411941214851464
29Bævre Knut Wegner HauskenSevlandNOR19891162149214861475
30Jonassen DidrikStjernenNOR198911531153241368
31Nautnes HansTrondheim19891115111524
32Becher AdrianAltaNOR1989107116341469
33Rennemo RuneNamsosNOR1989101910191512891531
34Kallset Øystein VikenKristiansundNOR19891017160814781463
35Rosengren Jon EvenOSSNOR198997813251187
36Larsen Fredric OpheimPorsgrunnNOR1989971129813151367
37Ruud Christian HolmboeLillehammerNOR1989880124013421444
38Tangenes Tor-Christian CroffNordstrandNOR1989845845361208
39Habostad Fredrik RøyengNordstrand19897597591613361308
40Turpin AlexanderLillehammer19892
41Røysted JanFredriksstad19891217
42Reime Kai AndreVoss19891
43Andersen GunnarAkademisk19898
44Langhoff Julius VidarssønnKampen19895
45Düring Aslak vonTromsø19896
46Hoff Jim FrodeStjernen19898
47Ingebrigtsen Jørgen1911NOR198981357
48Dragicevic DrazenStavanger19893
49Herder LudwigTromsø19891
50Said FerozTønsberg19899
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 30.09.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 10.10.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 11.10.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 16 06:40:52