Norsk rating

Spillere født i 1989, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1FMZickus SimonasTrondheimLTU19892266226936233022832272
2CMMuhseen Abdullah MohammedBergensIRQ19892174220022272135
3Varley NicolasStavangerNOR19892030203075211121702098
4Reppen SigmundKongsvingerNOR1989192519732067
5Nesheim MathiasOSSNOR19891911201217921767
6Grundekjøn Fredrik19111989191116961725
7Carlsen Ellen ØenOSS198919091909460
8Bergvoll MatsTromsøNOR19891875198519791994
9Liabøtrø OlaAkademiskNOR19891860206720661937
10Snerthammer DanielSandnesNOR19891679167936518492011
11Ulekleiv Jan IvarHamarNOR1989163816861685
12Støle AlexanderSandnesNOR1989155418661411
13Aunevik-Berntsen Magnus RAkademisk198915421542101629
14Prunier Camille VictorOSSNOR1989152616761600
15Larsen DavidFredriksstadNOR19891510190817191776
16Larsen AtleStavangerNOR19891470149315941694
17Bernstein Jonas AugustStjernenNOR19891466174215611619
18Poppe Christian Koyama1911NOR19891451168216111673
19Hansen Ole AndreStavangerNOR198914511451121493
20Garnås EirikOSS1989143216071629
21Berg Bucco van denTrondheimNOR198913411341131651
22Vea Eldbjørg BlikraStavangerNOR198913021359
23Laverty CharlieHarstadNOR19891283150114621543
24Yusefi KhaledAskerNOR198912571257201487
25Stormer ArildFollo19891253125313
26Ofstad JohannesMosjøenNOR1989124015851476
27Odde KentKonnerudNOR19891212151611861479
28Brede Petter KvernbergOrkdalNOR1989119411941214851464
29Bævre Knut Wegner HauskenSevlandNOR19891162149214861475
30Jonassen DidrikStjernenNOR198911531153241368
31Nautnes HansTrondheim19891115111524
32Becher AdrianAltaNOR1989107116421469
33Rennemo RuneNamsosNOR1989101910191512891531
34Kallset Øystein VikenKristiansundNOR19891017162414781463
35Rosengren Jon EvenOSSNOR1989978134111871301
36Larsen Fredric OpheimPorsgrunnNOR1989971129813151367
37Ruud Christian HolmboeLillehammerNOR1989880124013421444
38Tangenes Tor-Christian CroffNordstrandNOR1989845845361208
39Habostad Fredrik RøyengNordstrand19897597591613361308
40Düring Aslak vonTromsø19896
41Turpin AlexanderLillehammer19892
42Larsen OddvarBergensNOR19891500
43Ingebrigtsen Jørgen1911NOR198981357
44Reime Kai AndreVoss19891
45Andersen GunnarAkademisk19898
46Langhoff Julius VidarssønnKampen19895
47Hoff Jim FrodeStjernen19898
48Dragicevic DrazenStavanger19893
49Said FerozTønsberg19899
50Herder LudwigTromsø19891
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 12.12.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Dec 14 19:03:04