Norsk rating

Spillere født i 1989, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1FMZickus SimonasTrondheimLTU19892266226936233022832272
2CMMuhseen Abdullah MohammedBergensIRQ19892174222222272135
3Varley NicolasStavangerNOR19892030203075211121702098
4Reppen SigmundKongsvingerNOR1989192519732067
5Grundekjøn Fredrik19111989191116961725
6Nesheim MathiasOSSNOR198919111911220201217921810
7Carlsen Ellen ØenOSS198919091909460
8Bergvoll MatsTromsøNOR19891875198519791994
9Liabøtrø OlaAkademiskNOR19891860206620781937
10Snerthammer DanielSandnesNOR19891679167936518492011
11Ulekleiv Jan IvarHamarNOR1989163816771685
12Støle AlexanderSandnesNOR1989155418661411
13Aunevik-Berntsen Magnus RAkademisk198915421542101629
14Prunier Camille VictorOSSNOR1989152616761600
15Larsen DavidFredriksstadNOR19891510189217191776
16Larsen AtleStavangerNOR19891470158015941683
17Bernstein Jonas AugustStjernenNOR19891466166115611627
18Poppe Christian Koyama1911NOR19891451165516161673
19Hansen Ole AndreStavangerNOR198914511451121493
20Garnås EirikOSS1989143216071629
21Berg Bucco van denTrondheimNOR198913411341131651
22Vea Eldbjørg BlikraStavangerNOR198913021359
23Laverty CharlieHarstadNOR1989128315011462
24Yusefi KhaledAskerNOR198912571257201487
25Stormer ArildFollo19891253125313
26Ofstad JohannesTrondheimNOR1989124012405615781483
27Odde KentKonnerudNOR19891212151611861479
28Brede Petter KvernbergOrkdalNOR1989119411941214851464
29Bævre Knut Wegner HauskenSevlandNOR19891162149214861475
30Jonassen DidrikStjernenNOR198911531153241368
31Nautnes HansTrondheim19891115111524
32Becher AdrianAltaNOR198910711480
33Rennemo RuneNamsosNOR1989101910191512891531
34Kallset Øystein VikenKristiansundNOR19891017157114781457
35Rosengren Jon EvenOSSNOR198997813091187
36Larsen Fredric OpheimPorsgrunnNOR1989971129813151367
37Ruud Christian HolmboeLillehammerNOR1989880124013421444
38Tangenes Tor-Christian CroffNordstrandNOR1989845845361208
39Habostad Fredrik RøyengNordstrand19897597591613361308
40Düring Aslak vonTromsø19896
41Reime Kai AndreVoss19891
42Turpin AlexanderLillehammer19892
43Røysted JanFredriksstad19891217
44Said FerozTønsberg19899
45Ingebrigtsen Jørgen1911NOR198981357
46Andersen GunnarAkademisk19898
47Langhoff Julius VidarssønnKampen19895
48Hoff Jim FrodeStjernen19898
49Dragicevic DrazenStavanger19893
50Herder LudwigTromsø19891
[Neste side]
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 20 14:26:26