Norsk rating

Spillere født i 1989, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Anda AndrªDirekteNOR19891402
2Becher AdrianAlta SKNOR198916421469
3Bergvoll MatsTromsø SKNOR1989198519791994
4Bernstein Jonas AugustSK StjernenNOR1989174415611639
5Bævre Knut Wegner HauskenSevland SKNOR1989149214861475
6Cross JamieOSSAUS19891670
7Eikill Åsmund EvjaSK Stjernen198915451633
8Garnås EirikOSS198916071629
9Granseth HallvardBergens SK1989
10Grundekjøn FredrikSK 1911198916961725
11Gupta ShashankMolde SK1989
12Jonasson HjørturTromsø SK19891231
13Kallset Øystein VikenKristiansund SKNOR1989162414781463
14Kloster Mari RydlandSevland SK1989
15Larsen AtleStavanger SKNOR1989149315941694
16Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190617831776
17Larsen Fredric OpheimPorsgrunn SKNOR1989129813151367
18Larsen OddvarBergens SKNOR19891486
19Laverty CharlieHarstad SKNOR1989150114621543
20Lensebakken ØyvindNord-Odal SK1989
21Liabøtrø OlaAkademisk SKNOR1989207320661937
22Lohne HåkonHorten SK1989
23Lotz CorinnaAalesunds SLNOR198913341341
24CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272152
25Nesheim MathiasOSSNOR1989201217921767
26Odde KentKonnerud SKNOR1989151611861479
27Ofstad JohannesMosjøen SKNOR1989157414761574
28Olsen Rudi B.Groruddalen SKNOR1989136710731304
29Poppe Christian KoyamaSK 1911NOR1989169916111673
30Prunier Camille VictorOSSNOR198916671600
31Rein ØyvindSøråshøgda SK1989
32Reppen SigmundKongsvinger SKNOR198919732067
33Rosengren Jon EvenOSSNOR1989135311871301
34Ruud Christian HolmboeLillehammer SSNOR1989124013151400
35Selheim AlexanderFolgefonn SK1989
36Støle AlexanderSandnes SKNOR198918661411
37Sørbø Håvard GulliksenNamsos SK19891274
38Tvare ØyvindSK Stjernen1989
39Ulekleiv Jan IvarHamar SSNOR198916961685
40Vea Eldbjørg BlikraStavanger SKNOR19891359
41Ødegård ThomasNordstrand SK1989
42Øygard EdvinSandane SK19891589
FIDE Rapid er sist oppdatert 01.02.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 05.02.2019. FIDE Standard, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 15.02.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Feb 18 06:15:29