Norsk rating

Spillere født i 1989, sortert på norsk offisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1FMZickus SimonasTrondheimLTU19892266226936233022832272
2Varley NicolasStavangerNOR19892030203075211121702098
3Carlsen Ellen ØenOSS198919091909460
4Snerthammer DanielSandnesNOR19891679167936518492011
5Aunevik-Berntsen Magnus RAkademisk198915421542101629
6Hansen Ole AndreStavangerNOR198914511451121493
7Berg Bucco van denTrondheimNOR198913411341131651
8Yusefi KhaledAskerNOR198912571257201487
9Stormer ArildFollo19891253125313
10Brede Petter KvernbergOrkdalNOR1989119411941214851464
11Jonassen DidrikStjernenNOR198911531153241368
12Nautnes HansTrondheim19891115111524
13Rennemo RuneNamsosNOR1989101910191512891531
14Tangenes Tor-Christian CroffNordstrandNOR1989845845361208
15Habostad Fredrik RøyengNordstrand19897597591613361308
16Prunier Camille VictorOSSNOR1989152616761600
17Kallset Øystein VikenKristiansundNOR19891017160814781463
18Grundekjøn Fredrik19111989191116961725
19CMMuhseen Abdullah MohammedBergensIRQ19892174220022272135
20Ruud Christian HolmboeLillehammerNOR1989880124013421444
21Turpin AlexanderLillehammer19892
22Laverty CharlieHarstadNOR1989128315011462
23Garnås EirikOSS1989143216071629
24Ingebrigtsen Jørgen1911NOR198981357
25Støle AlexanderSandnesNOR1989155418661411
26Düring Aslak vonTromsø19896
27Vea Eldbjørg BlikraStavangerNOR198913021359
28Ulekleiv Jan IvarHamarNOR1989163816771685
29Odde KentKonnerudNOR19891212151611861479
30Røysted JanFredriksstad19891217
31Rosengren Jon EvenOSSNOR198997813401187
32Said FerozTønsberg19899
33Nilsson ØysteinLarvik19895
34Monsen Fredrik JohanVestvågøy19897
35Nesheim MathiasOSSNOR19891911201217921767
36Poppe Christian Koyama1911NOR19891451168216111673
37Langhoff Julius VidarssønnKampen19895
38Hoff Jim FrodeStjernen19898
39Andersen GunnarAkademisk19898
40Bernstein Jonas AugustStjernenNOR19891466173815611619
41Bævre Knut Wegner HauskenSevlandNOR19891162149214861475
42Larsen AtleStavangerNOR19891470149415941683
43Liabøtrø OlaAkademiskNOR19891860206720661937
44Dragicevic DrazenStavanger19893
45Karlsen Erik HoveAkademiskNOR198971731
46Smit Michiel JohannesAkademiskNOR1989717721933
47Ofstad JohannesMosjøenNOR1989124015921476
48Reime Kai AndreVoss19891
49Larsen Fredric OpheimPorsgrunnNOR1989971129813151367
50Herder LudwigTromsø19891
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 06.11.2018. FIDE Standard, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 12.11.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Nov 13 04:21:10