Norsk rating

Spillere født i 1989, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Anda AndrªDirekteNOR19891402
2Becher AdrianAlta SKNOR198916421469
3Bergvoll MatsTromsø SKNOR1989198519791994
4Bernstein Jonas AugustSK StjernenNOR1989174215611619
5Bævre Knut Wegner HauskenSevland SKNOR1989149214861475
6Cross JamieOSSAUS19891670
7Eikill Åsmund EvjaSK Stjernen198915641695
8Garnås EirikOSS198916071629
9Granseth HallvardBergens SK1989
10Grundekjøn FredrikSK 1911198916961725
11Gupta ShashankMolde SK1989
12Jonasson HjørturTromsø SK19891231
13Kallset Øystein VikenKristiansund SKNOR1989162414781463
14Kloster Mari RydlandSevland SK1989
15Larsen AtleStavanger SKNOR1989149315941694
16Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190617831776
17Larsen Fredric OpheimPorsgrunn SKNOR1989129813151367
18Larsen OddvarBergens SKNOR19891500
19Laverty CharlieHarstad SKNOR1989150114621543
20Liabøtrø OlaAkademisk SKNOR1989207520661937
21Lohne HåkonHorten SK1989
22Lotz CorinnaAalesunds SLNOR19891334
23CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272135
24Nesheim MathiasOSSNOR1989201217921767
25Odde KentKonnerud SKNOR1989151611861479
26Ofstad JohannesMosjøen SKNOR198915751476
27Olsen Rudi B.Groruddalen SKNOR1989138310731304
28Poppe Christian KoyamaSK 1911NOR1989169316111673
29Prunier Camille VictorOSSNOR198916671600
30Reppen SigmundKongsvinger SKNOR198919732067
31Rosengren Jon EvenOSSNOR1989135311871301
32Ruud Christian HolmboeLillehammer SSNOR1989124013421444
33Selheim AlexanderFolgefonn SK1989
34Støle AlexanderSandnes SKNOR198918661411
35Tvare ØyvindSK Stjernen1989
36Ulekleiv Jan IvarHamar SSNOR198916861685
37Vea Eldbjørg BlikraStavanger SKNOR19891359
38Ødegård ThomasNordstrand SK1989
39Øygard EdvinSandane SK19891645
FIDE Standard, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 18.01.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 19.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 21 15:49:42