Norsk rating

Spillere født i 1989, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Becher AdrianSK StjernenNOR198916321469
2Bergvoll MatsTromsø SKNOR1989199619792008
3Bernstein Jonas AugustSK StjernenNOR1989176415611639
4Butron Neria AcejoBodø SL19891197
5Bævre Knut Wegner HauskenSevland SKNOR1989149214861475
6Cross JamieOSSAUS19891670
7Eikill Åsmund EvjaSK Stjernen198915451633
8Garnås EirikOSS198916071629
9Granseth HallvardBergens SK1989
10Grundekjøn FredrikSK 1911198916961725
11Gupta ShashankMolde SK1989
12Jonasson HjørturTromsø SK19891231
13Kallset Øystein VikenKristiansund SKNOR1989162414781463
14Kloster Mari RydlandSevland SK1989
15Krydsby StineNord-Odal SK1989
16Larsen AtleStavanger SKNOR1989149315941694
17Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190217831776
18Larsen Fredric OpheimPorsgrunn SKNOR1989129813151368
19Larsen OddvarBergens SKNOR19891486
20Laverty CharlieHarstad SKNOR1989150114621543
21Lensebakken ØyvindNord-Odal SK1989
22Liabøtrø OlaAkademisk SKNOR1989207320661937
23Lohne HåkonHorten SK1989
24Lotz CorinnaAalesunds SLNOR198913421341
25CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272152
26Nesheim MathiasOSSNOR1989201217921767
27Odde KentKonnerud SKNOR1989151611861479
28Ofstad JohannesMosjøen SKNOR1989157114761574
29Olsen Rudi B.Groruddalen SKNOR1989134510731304
30Poppe Christian KoyamaSK 1911NOR1989168516111673
31Prunier Camille VictorOSSNOR198916671600
32Rein ØyvindSøråshøgda SK1989
33Rennemo RuneNamsos SKNOR1989128915311292
34Reppen SigmundKongsvinger SKNOR198919732067
35Rosengren Jon EvenOSSNOR1989134411871301
36Ruud Christian HolmboeLillehammer SSNOR1989123113281376
37Selheim AlexanderFolgefonn SK1989
38Støle AlexanderSandnes SKNOR198918661411
39Sørbø Håvard GulliksenNamsos SK19891274
40Tjøsvoll Jan ReidarHaugaland SK1989
41Tvare ØyvindSK Stjernen1989
42Ulekleiv Jan IvarHamar SSNOR198916961685
43Vea Eldbjørg BlikraStavanger SKNOR19891359
44Ødegård ThomasNordstrand SK1989
45Øygard EdvinSandane SK19891589
FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 17.04.2019. FIDE Standard, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 25.04.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Apr 25 18:40:44