Norsk rating

Spillere født i 1965, sortert på foedt, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Breivik LarsDrammens SKNOR196521782196
2Kvamme John ASK 96NOR1965207221172081
3Ludvigsen FrodeDrammens SKNOR19652056
4Oldernes Lars-ArnePorsgrunn SKNOR1965168417151714
5Stangeland KarleSandnes SKNOR19652030
6Hanssen Gunnar B.Tromsø SKNOR196521262215
7Andersen GuttormSK StjernenNOR1965180117371689
8Yndesdal KjellBærum SSNOR1965216021022118
9Sæther SteinarFredriksstad SSNOR196517611883
10Skaar Helge BergeLørenskog SK1965
11Sørseth GjermundCaissa SKNOR19651951
12Jakobsen Kjetil AnsgarBodø SLNOR1965188917221771
13Johansen Kjell AAlta SK19651557
14Solskjær FrodeTrondheim SF196517521690
15Krohg Georg AModum SKNOR19651956
16Røst BjørnSOSSNOR1965190819671923
17Albrigtsen Svein JLongyearbyen SKNOR196516721681
18Blekken Kjell OveLevanger SKNOR1965177616511784
19Røv Arne KnutVolda Ørsta SLNOR1965123812551097
20Ødegaard Per ChrTrondheim SFNOR196517541767
21Nestande PerFørde SKNOR19651918
22Viken Ola JohanNamsos SK1965
23Birkestrand Trude VikMasfjorden SKNOR19652005
24Holmen Ove ReidarLevanger SKNOR1965184918941729
25Haugerud HårekSK StjernenNOR19651675
26Brandth Thor-K.Sandnessjøen SK1965
27Bø KolbjørnSandnes SKNOR19651077
28Dale SveinSK 1911NOR1965178817411784
29Stærli AtleNordstrand SKNOR196515361344
30Berntsen FrodeTønsberg SK196514951647
31Iversen Anders BSK 1911NOR196515961607
32Hole VegardAsker SKNOR1965157616171551
33Aspli Jørn AndreTrondheim SF19651446
34Søyland EirikStavanger SKNOR1965168215841598
35Pettersen Arne JohanMo SK1965
36Andreasen Hans B.Orkdal SKNOR19651513
37Olsen Knut SporsheimLillestrøm SKNOR196513841294
38Martin Pål AndreasSK Stjernen1965
39Nilsen Nils HenrikSamisk SFNOR196515551795
40Mikalsen Odd ErlingAlta SKNOR1965188919161955
41Jakobsson MagnusTrondheim SFNOR1965165615861711
42Solli JarleBergens SKNOR1965172516521706
43Sviland AtleBergens SKNOR196517631789
44Groot PeterFredriksstad SSNOR19651746
45Larsen Frank Willy VindløvFredriksstad SSNOR1965176416461407
46Haga MortenFredriksstad SSNOR1965138313401476
47Thingstad TormodHønefoss SKNOR1965136314041377
48Grunnsund KjetilKlyve SK1965
49Henriksen Jan ToreSK 19111965
50Amarapala AntonStrømmen SKNOR1965141712701313
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 18.01.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 19.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 21 20:09:34