Norsk rating

Spillere født i 1965, sortert på foedt




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Skomedal RuneKristiansandNOR1965100610061371389
2Breivik LarsDrammensNOR1965215821842196
3Ludvigsen FrodeDrammensNOR196520282059
4Thingstad TormodHønefossNOR19651108139713891377
5Krohg Georg AModumNOR196517441958
6Mikalsen Odd ErlingAltaNOR19651822188619171955
7Nilsen Nils HenrikSamiskNOR1965137315551795
8Glasø Einar ElfinnHamarNOR19651272127274154815481529
9Simonsen Jan ReidarKongsvinger19652
10Jakobsen Kjetil AnsgarBodøNOR19651792188917141801
11Takle DanBergensNOR19651863186344211321632054
12Sviland AtleBergensNOR1965164817801789
13Solli JarleBergensNOR19651543173317311706
14Birkestrand Trude VikMasfjordenNOR19652005
15FMPoor IstvánMasfjordenHUN19652213
16Jenssen Stig RuneKristiansundNOR196590514051390
17Naalsund RoarAalesundsNOR1965187318737821952
18Johansen SveinStjørdalNOR19651610161043617991799
19Hole VegardAskerNOR19651401157616171551
20Meszaros AtleFollo19653
21Stærli AtleNordstrandNOR1965126515121347
22FMAgdestein EspenOSSNOR1965235023507532372
23Iversen Anders B1911NOR1965143516001607
24Dale Svein1911NOR19651661178817411784
25Røst BjørnSOSSNOR19651786190819671923
26Johansen Torbjørn ReidarStjernenNOR196516041604428175418671770
27Sundby PålStjernen196551542
28Haugerud HårekStjernenNOR196515901665
29Andersen GuttormStjernenNOR19651750180617371689
30Amarapala AntonStrømmenNOR19651146140212701317
31Skaslien TorVålerengaNOR19651416168315771603
32Stangeland KarleSandnesNOR196519192030
33Bø KolbjørnSandnesNOR19658491110
34Friesacher HelmutStavanger19654
35Kjeldsen PålStavangerNOR1965809110613481366
36Nestande PerFørdeNOR196518321918
37Andreasen Hans B.OrkdalNOR196513131513
38Smebye PålOrkdal19651175117539
39Solskjær FrodeTrondheim196517521690
40Jakobsson MagnusTrondheimNOR19651443166715861711
41Ødegaard Per ChrTrondheimNOR1965155517541767
42Eyra Ole MortenPorsgrunn19653
43Eriksen Sven ÅgePorsgrunn1965714714261449
44Albrigtsen Svein JLongyearbyenNOR1965146716721681
45Berntsen FrodeTromsø19651170117034
46Hanssen Gunnar B.TromsøNOR1965211221182204
47Sørseth GjermundCaissaNOR196518491951
48Groot PeterFredriksstadNOR196514671755
49Midtgård AndreFredriksstad196510471047271
50Kristiansen ErikMoss19657947941211425
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 30.09.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 10.10.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 11.10.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 17 19:00:16