Norsk rating

Spillere født i 1952, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1GMØgaard LeifOSSNOR195223702386
2Smeby OleKongsvingerNOR19521843188718231832
3Omtvedt PerStjernenNOR19521823187019381890
4Thoresen OlavNarvikNOR19521784192718851757
5Nyaas Jan ArveDirekteNOR195216801814
6Hanssen JohnnyTrondheimNOR19521644181618051895
7Becirbegovic MirsadKristiansandNOR195216101806
8Nesheim Geir1911NOR1952151117381741
9Stakkevold Tor IvarNamsos195214561506
10Lie TerjeBergensNOR19521388147315781501
11Forfang ÅsmundOrkdalNOR1952138115881642
12Jørgensen Rune A.AskerNOR1952136915481510
13Tidemann-Andersen LeifCaissaNOR19521355158815051590
14Movik KnutStjernenNOR195213131313161556
15Arild SteinarAltaNOR19521221153516051568
16Holler Ole-JakobAskerNOR195211911399
17Rønning LeifStrømmen195211741174405
18Balas Georg1911NOR195211461440
19Skaug ThorbjørnFredriksstadNOR19521113143214641445
20Guerrero RubenKongsvingerNOR1952110612991401
21Moe ÅsgeirNærøyNOR19529931358
22Roksvold Arnt KristianHamarNOR1952897121111861199
23Otterlei OlavBergensNOR1952618751845
24Tjelmeland HallvardTromsø19522055
25Søberg TrondHamarNOR195212491388
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 17 05:46:43