Norsk rating

Spillere født i 1947, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Antonsen ØyvindAalesundsNOR194718491849550188919621886
2Bjordal Arne NSandnes1947711711427
3Bjørgvik Jan ArneDirekteNOR194717151715177517651723
4Bratteteig Tore-IngeVossNOR19471487148723715851614
5FMHatlebakk EinarOSSNOR19472296
6Heitun Odd GunnarKragerøNOR1947148614866316631698
7Henrichsen ErlandPorsgrunnNOR194719791979249196718401798
8Hjertenes ØysteinFlorøNOR1947209620967042037
9Jakobsen Per-ArvidJærenNOR1947134313435115141486
10Johansen HilmarHorten194712031203101218
11Kjeken Johs R1911194717881788157
12Kolflaath JanFredriksstadNOR1947123112318415811358
13Kristensen Kjell OleNarvikNOR1947188818881231201420841973
14Larsen ReinertBodø194784384318
15Lium LarsOrkdalNOR19471353135338516311667
16Marti UlrichLarvik194710231023111
17Mjøs KnutSotra194711581158330
18Nilsen Trond AHamarNOR194719272084
19Olsen Rolf A.SamiskNOR194711931193971320
20Parr HugoNittedalNOR1947172017202341821
21Robertsen Jens RHarstad1947824824121252
22Skar ØysteinOSSNOR1947164216423101705
23Steedman JamesRandabergNOR1947210921095492132
24Strand TorgerKongsvingerNOR194771603
25Svedenborg PaulNarvikNOR19472252
26Sveia Per ArneKonnerudNOR19479809802771209
27Torfason SkuliElverum19477
28FMUlrichsen Jarl HTrondheimNOR1947213721371006219621992174
29Volden SteinarNSSF19471201120193
30Wester RagnarVåler19471409140933
31IMWibe TerjeOSSNOR19472308
32IMZwaig ArneOSSNOR19472439
FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.04.2018. Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 17.04.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 18.04.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 19.04.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Apr 21 06:11:55