Norsk rating

Spillere født i 1945, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Johnsen GunnarTromsøNOR1945214821481392174
2Fossum WidarOSSNOR1945198519852819581960
3Skogheim Ole MortenLillehammerNOR194519011901624197719161874
4Kunic MehmedalijaKongsbergNOR19451708170819461955
5Wibe Per H.AskerNOR194516611661858175917011744
6Øverlie Finn ErikDirekteNOR194516371637181772
7Røstad RolfAskerNOR19451627162780617751834
8Posaasen SteinarEidsvollNOR194516121612721810
9Kjæmperud EinarCaissaNOR194515981598743183018811850
10Jordan EddyAskerNOR1945151315137181504
11Thorstensen HaraldTønsbergNOR1945148114811181673
12Hardersen SteinarKomsa194514801480478
13Teigen TorePorsgrunnNOR1945144414441132166016711629
14Kirkebø BerntStrømmenNOR194513821382109815571519
15Kollerud OlavKonnerud194513731373188
16Ristesund OddKampenNOR1945136913691877154116701613
17Spillum JahnMossNOR1945135913591696187619251861
18Bakke Per BjørnEidsvollNOR194513471347661546
19Gjone AageLarvikNOR1945132713274351435
20Brenden BjørnElverumNOR1945121512157001474
21Syvertsen FinnAskerNOR194512111211728142613941369
22Ekeberg ØivindBærum194512041204141
23Larsen Odd IngolfAskerNOR194511941194601413
24Eng ThorOSSNOR194511881188261437
25Henriksen Jan ToreHolmestrand19451187118594
26Juliussen RolvHalden194511571157154
27Nergård AmundSamiskNOR1945108010801071238
28Lundesgaard EllingNordstrandNOR1945101610166412441242
29Omtvedt Petter JHortenNOR1945969969311333
30Tveit HaldorFolgefonnNOR1945902902211392
31Kristiansen Jan TrygveCaissa194587687642
32Roskifte VidarArendal194574974933
33Larsen HaraldModum194566166129
34Lien ArneLillehammerNOR19453151113861498
35Haugrønningen TerjeElverum19456
36Storvik Torgrim TDirekte19454
37Finsdahl RoarSotra19453
38Gether BørreCaissa19458
FIDE Blitz, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 09.01.2018. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 19.01.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 22.01.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 22 19:23:09