Norsk rating

Spillere født i 1945, sortert på norsk uoffisiell rating




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Johnsen GunnarTromsøNOR194521482165
2Fossum WidarOSSNOR1945198519581960
3Skogheim Ole MortenLillehammerNOR19451901196119091874
4Kunic MehmedalijaKongsbergNOR19451708170819461955
5Lien ArneLillehammerNOR19451664151113861498
6Wibe Per H.AskerNOR19451661175216071720
7Øverlie Finn ErikDirekteNOR194516371794
8Røstad RolfAskerNOR19451627180717751789
9Posaasen SteinarEidsvollNOR194516121612721810
10Kjæmperud EinarCaissaNOR19451598181018811763
11Jordan EddyAskerNOR194515131506
12Thorstensen HaraldTønsbergNOR194514811684
13Teigen TorePorsgrunnNOR19451444159116991629
14Kirkebø BerntStrømmenNOR1945138215761501
15Ristesund OddStjernenNOR19451369154116701510
16Spillum JahnMossNOR19451359187619251861
17Bakke Per BjørnDirekteNOR194513421546
18Gjone AageLarvikNOR194513271297
19Brenden BjørnElverumNOR194512151447
20Syvertsen FinnAskerNOR19451211138113941369
21Ekeberg ØivindBærum194512041204141
22Larsen Odd IngolfAskerNOR194511941376
23Eng ThorOSSNOR194511881435
24Henriksen Jan ToreHolmestrand19451187118594
25Juliussen RolvHalden194511571157154
26Storvik Torgrim TTrysil194511251029
27Nergård AmundSamiskNOR1945108010801071238
28Lundesgaard EllingNordstrandNOR1945101612161242
29Omtvedt Petter JHortenNOR19459691319
30Tveit HaldorFolgefonnNOR19459021365
31Finsdahl RoarSotra19453
32Strøm TorbjørnSvene194513601440
33Haugrønningen TerjeElverumNOR19451057
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 30.09.2018. Norsk offisiell rating er sist oppdatert 10.10.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 11.10.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 19 09:38:19